Aktualności

Aktualności z Facebooka

Zobacz na Facebook
Zobacz na Facebook
Zobacz na Facebook
🎢⚽️ W minioną sobotę ministranci i lektorzy Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii wybrali się na wspólny wyjazd do Energylandii! 😊Naszą przygodę rozpoczęliśmy od Mszy Świętej w kościele parafialnym, powierzając Panu Bogu czas wypoczynku, wspólnoty i radości. 🙏⛪️Następnie udaliśmy się do Energylandii, gdzie nie brakowało emocji, uśmiechu i świetnej zabawy! 🎡🎢😁Był to piękny czas integracji, budowania wspólnoty i tworzenia niezapomnianych wspomnień. ❤️Wracamy z mnóstwem pięknych wspomnieńi, nową energią i jeszcze większą radością ze wspólnego bycia razem. 😊🙏 Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebook
Dzieci Maryi i Chórek w niedzielę byli na Jasnej Górze na spotkaniu Podwórkowych Kółek Różańcowych dzieci z całej Polski. Była Msza Święta i koncert Zespołu Małe TGD. W modlitwie pamiętaliśmy o bliskich i o całej Parafii. Radości i tańcom nie było końca. Wróciliśmy szczęśliwi. Dziękujemy Wszystkim za dobre serca. Mamy nadzieję, że za rok znowu pojedziemy. Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebook