Ogłoszenia parafialne (22 luty 2026r.)

Dzisiaj po Mszy Świętej wieczorowej ok. g.1640 Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o Męce Pana Jezusa. Zapraszamy serdecznie do udziału w tych nabożeństwach iw piątek zapraszamy na  Drogę Krzyżową  na g.1615,  albo na g.1915. Można uzyskać odpust zupełny.

Dziękujemy za posprzątanie naszego Kościoła. Byli: Katarzyna Olczyk, Halina Kowalczyk, Marek Śliwiński, Anetta Marszalik, Ewa i Tadeusz Kubicz, Kazimiera Geniusz, Anna Habel. I za złożoną ofiarę( 270 zł)Bóg zapłać. Za tydzień w sobotę zapraszamy rodziny z bloku nr.44 kl.I i II.

Przypominamy o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego tzw.  Elektro-śmieci do 25 lutego (do środy). Dziękujemy za już składane!

Jest możliwość wyjazdu na pielgrzymkę – Chorwacja oraz Bośnia Hercegowina w tym Medjugorie. Od 30 czerwca do 7 lipca 2026r. Koszt 3500zł plus 150 euro. Przepraszam za zmianę z Francji na Chorwację.  Prosimy się zdecydować do końca lutego. Serdecznie zapraszam.

Organizujemy Wakacje z Bogiem dla dzieci i młodzieży w Bułgarii w dniach 10-20 sierpnia 2026r. Koszt 1390 zł + 635€. Szczegółowe informacje i zapisy do 15 marca u ks. Szymona. 

W najbliższy wtorek zapraszamy na spotkanie komunijne rodziców na Mszę Św. o g.1700
i spotkanie.

Oddać Krew, chętni, aby pomóc! 20 marca od g.1000 do 1300 będzie specjalny ambulans z Łodzi. Trzeba około 40 osób, jeszcze brakuje około 20 osób. Prosimy chętnych o zgłoszenie się w zakrystii lub do Przemysława Śliwińskiego !

U nas Rekolekcje rozpoczną się za dwa pół tygodnia od 11 do 15 marca!

Pan Jezus powołał do Wieczności:
śp. Wiesław Pokusiński l.95 z Gomunic.
Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie!