Ogłoszenia parafialne (22 luty 2026r.)
Dzisiaj po Mszy Świętej wieczorowej ok. g.1640 Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o Męce Pana Jezusa. Zapraszamy serdecznie do udziału w tych nabożeństwach iw piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową na g.1615, albo na g.1915. Można uzyskać odpust zupełny.
Dziękujemy za posprzątanie naszego Kościoła. Byli: Katarzyna Olczyk, Halina Kowalczyk, Marek Śliwiński, Anetta Marszalik, Ewa i Tadeusz Kubicz, Kazimiera Geniusz, Anna Habel. I za złożoną ofiarę( 270 zł)Bóg zapłać. Za tydzień w sobotę zapraszamy rodziny z bloku nr.44 kl.I i II.
Przypominamy o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego tzw. Elektro-śmieci do 25 lutego (do środy). Dziękujemy za już składane!
Jest możliwość wyjazdu na pielgrzymkę – Chorwacja oraz Bośnia Hercegowina w tym Medjugorie. Od 30 czerwca do 7 lipca 2026r. Koszt 3500zł plus 150 euro. Przepraszam za zmianę z Francji na Chorwację. Prosimy się zdecydować do końca lutego. Serdecznie zapraszam.
Organizujemy Wakacje z Bogiem dla dzieci i młodzieży w Bułgarii w dniach 10-20 sierpnia 2026r. Koszt 1390 zł + 635€. Szczegółowe informacje i zapisy do 15 marca u ks. Szymona.
W najbliższy wtorek zapraszamy na spotkanie komunijne rodziców na Mszę Św. o g.1700
i spotkanie.
Oddać Krew, chętni, aby pomóc! 20 marca od g.1000 do 1300 będzie specjalny ambulans z Łodzi. Trzeba około 40 osób, jeszcze brakuje około 20 osób. Prosimy chętnych o zgłoszenie się w zakrystii lub do Przemysława Śliwińskiego !
U nas Rekolekcje rozpoczną się za dwa pół tygodnia od 11 do 15 marca!
Pan Jezus powołał do Wieczności:
śp. Wiesław Pokusiński l.95 z Gomunic.
Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie!
